че

“Ми наголошуємо, що кандидат має представити своїм потенційним виборцям повну автобіографію. Адже в Україні часті випадки, коли кандидати у народні депутати подають часткову біографію, у якій певні періоди свого життя не афішують.

Скажімо, у 90-х роках. От і виходить, що народився, закінчив школу, отримав вищу освіту і майже відразу вирішив потрапити до Верховної Ради.  Якщо кандидат не готовий повністю показати своє життя, тому ми наголошуємо, щоб за нього люди не голосували”, – зазначив співкоординатор ініціативи “Реанімаційний Пакет Реформ” Вадим Мінський.

За його словами, також важливо, щоб кандидати показували майнову декларацію, а також звідки вони взяли кошти на вибори та скільки витратити у передвиборчий період.

“Обов’язково громадськість має зафіксувати факт, з якими коштами кандидат потрапляє до Верховної Ради, щоб з часом можна було порівняти ці цифри із декларацією, яку депутати оприлюднюють кожного року”, – додав Вадим Мінський.

Присутні на заході кандидати у народні депутати України по 195 виборчому округу Олександр Турченяк (“Народний фронт”) та Микола Добровольский (ВО “Батьківщина”) публічно підписали меморандуми про співпрацю із Рухом “Чесно” та погодилися співпрацювати.

До речі, наразі на офіційному сайті Верховної Ради України наявні всі декларації чинних депутатів парламенту.

Сергій Стасько

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.