Фото Маріанни Немченко

Фото Маріанни Немченко

Заяви про блокування робочого кабінету губернатора – це черговий піар Миколи Булатецького, який вирішив у такий спосіб нагати про себе, аби утриматись в інформаційному просторі. Так вважають у громадській організації «Об’єднані патріотичні сили в Черкаській області», зокрема Олег Деркач.

За словами громадського діяча, істерики і неадекватні заяви протягом Майдану пана Булатецького вже трохи призабулися, відсидку в сміттєвому бачку біля СБУ йому теж ніхто не зарахував за електоральні дивіденди. Тому на черзі серіал «Булатецький кидається груддю на двері губернатора».

– Голова облдержадміністрації не має відношення до ЦВК. Набагато правильніше було б їхати в Київ і блокувати двері ЦВК на знак протесту, – переконаний Олег Анатолійович. – Проте у Києві не оцінять талантів Миколи Івановича, бо там своїх клоунів вистачає, а от в Черкасах принаймні можна починати набір балів хоча б для депутатства в обласній раді.

Громадський діяч, виконавчий директор ГО «Академії стратегічних досліджень» Володимир Присяжнюк, називає звинувачення окремих осіб, що не змогли в силу різних причин зареєструватися в якості кандидатів в нардепи ні чим іншим, як бунтом ображеного самолюбства.

«Є ряд зауважень до формалізованого підходу в роботі ЦВК, але якщо в когось неграмотні юристи, то до чого тут вибірковість і упередженість. В законі чітко прописані вимоги, виконання яких очікують від потенційних кандидатів. І коли хтось допустив помилку – це проблема не виборчої комісії, а кандидата».

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.