веч
Фото Маріанни Немченко

Про важливість прийняття,  реалізації та тлумачення основних напрямків закону про очищення влади розповіли городянам черкаські активісти.

“Багато людей не до кінця розуміє сутність люстрації, говорячи про якусь само люстрацію. Наше завдання, щоб цей закон про люстрацію був справді втілений у життя, а не перейшов у формальне русло. Зрозуміло, що закон про люстрацію наразі є недосконалим. Але його прийняли лише під тиском активістів біля Верховної Ради, що почали палити шини”, – зазначила активістка Черкаського громадського люстраційного комітету Наталка Вернидуб.

вч76
Фото Маріанни Немченко

За її словами, Черкаський громадській люстраційний комітет подав список суддів, які приймали неправомірні рішення під час Майдану проти активістів. Але не всі постраждалі від суддівського свавілля відмовлялися надалі від подальшого розвитку справи. Тому доводилося постійно вмовляти людей, щоб вони розказували про ці злочини проти них.

 

вч3
Фото Маріанни Немченко

“А тепер кожен може зайти на сайт Міністерства юстиції і, якщо вважає за потрібне, розповісти про власний досвід “спілкування” із чиновниками, суддями, прокурорами та іншими представниками цієї системи. Люди думають, що є закон і завтра органи влади автоматично очистяться. Навпаки, це багаторічна тяжка робота”, – наголосила Наталка Вернидуб.

вч65
Фото Маріанни Немченко
вч89
Фото Маріанни Немченко
вч
Фото Маріанни Немченко

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.