17193910_1747331385579203_209383757_o

Днями ініціативна група представників Об’єднаної коаліції громадських організацій Черкащини прибула в місто Київ на зустріч з в.о. начальника Державної екологічної інспекції України Ігорем Яковлевим.

Зазначимо, що Ігор Яковлєв лише місяць на посаді і замість того, щоб завоювати довіру в громадськості він надав привід вважати про існування

«договорняків» з корупціонерами Черкащини.

Так, 28 лютого 2017 року він скасовує наказ попереднього керівника Держекоінспекції України «Про звільнення з посади Савицього О.Г.» і тим самим має намір поновити Олега Савицького на посаді начальника Держекоінспекції у Черкаській області.

Олег Савицький за час своєї роботи начальником Держекоінспекції у Черкаській області прославився тісними зв’язками з браконьєрами, що нещадно орудували на території орнітологічного заказника «Липівський». Тож,  громадськість Черкащини глибоко стурбована фактом можливого повернення одіозних екс-чиновників корупціонерів ОЛЕГА САВИЦЬКОГО та МИКОЛИ КЛИМЕНКА до влади!

В ході зустрічі представники громадськості висловили спільну думку громади Черкащини та озвучили свої вимоги пану Ігорю Яковлєву, а саме:

1.Забезпечити належний юридичний захист інтересів держави в суді касаційної інстанції по справі Клименка.

2.Провести повторно службове розслідування по ряду кримінальних проваджень за участю  Клименко М.Г. та  Савицького О.Г.

3.На час проведення повторного службового розслідування по кримінальним провадженням та розгляду касаційного провадження не поновлювати на посаді Клименко М.Г. та  Савицького О.Г.

4.Провести міністерську перевірку діяльності Державної екологічної інспекції у   Черкаській області за 2013-2016 роки.

Євгеній Глєбов, голова Громадської ради при Черкаській ОДА та директор ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» висловив недовіру юридичному відділу Держекоінспекції України за можливе саботування ситуації на судових процесах по Миколі Клименко.

По результатам перемовин Ігор Яковлєв підтвердив свої наміри направити пакет документів з доказами причетності Савицького та Клименка до ряду кримінальних справ в дисциплінарну комісію, провести атестацію юридичного відділу на профпридатність, а також офіційно озвучити свою пропозицію по ситуації, яка склалась в ДЕІ у Черкаській області найближчим часом.

Громадськість Черкащини певний час готова почекати, але у разі поновлення цих ОСОБИН на посадах вимушена буде організувати масштабний мітинг біля Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України та Держекоінспекції України.

17149144_1747331388912536_1405603448_o

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.