brakonerstvo-v-ukraine-po-prezhnemu-vygodnyj-promysel

Події навколо орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський» майже кожного дня  висвітлюються на шпальтах місцевих газет. Це пов’язано не тільки з його унікальністю для Черкащини, а й з постійними намаганнями браконьєрів знищити його винятковість заради особистої наживи

Громадськість Черкащини, зокрема, члени ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» та ГО «Депутатський контроль» у Черкаській області спільно зі спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області та працівниками водного патруля системно патрулюють  території заказника «Липівський», так звану «Чорну яму».

Спільними злагодженими діями майже кожного дня затримуються особи зі спеціальними знаряддями для незаконного вилову риби. Браконьєрів не лякають, ані високі штрафи, ані холод. Для свого злочинного промислу  вони використовують дороговартісне обладнання, пристрої та особливу техніку для підльодного заводу сіток та сітки довжиною до 70 (!!!) метрів. З таким обладнанням риба не має жодного шансу вижити, гине як велика риба, так і мальок.

«Ми розуміємо, що зараз всім важко, але  люди повинні зрозуміти, що браконьєрство це не заробіток, а ЗЛОЧИН. Люди повинні навчитись любити та цінувати природу та ЗБАГНУТИ, що природні ресурси вичерпні і з таким варварським відношенням наступним поколінням просто нічого не залишиться. Навіть зараз Кременчуцьке водосховище з висоти пташиного польоту виглядає як якесь болото, а не могутній Дніпро. Ми закликаємо схаменутись браконьєрів та згадати про своїх дітей та майбутнє покоління яке підростає!  За рахунок ваших злочинних дій ви просто прирікаєте їх насолоджуватись природою лише з підручників біології», – зазначив директор Агенції Євгеній Глєбов.

Незалежно від «доброї волі» браконьєрів громадськість Черкащини планує і надалі продовжувати безпрецедентну роботу щодо збереження довкілля та приймати активну участь у заходах пов’язаних з припиненням та попередженням порушень природоохоронного законодавства.

Як запевнив Євгені Глєбов, кожен браконьєр буде максимально жорстко притягнутий до відповідальності, а негативні для природи наслідки  будуть компенсовані за їх рахунок.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.