zvernennya-1 zvernennya-2

З цього приводу вони написали відкрите звернення, у якому зазначили, що «вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася в поліції нашого регіону. Вже півроку ГУНП у Черкаській області залишається без керівника, а із чотирьох заступників три не пройшли атестацію та були звільнені. Фактично, поліція області обезголовлена, відповідно у двохтисячному колективі жодні кадрові призначення та просування по службі не відбуваються. Така ситуація деморалізує колектив і вносить невпорядкованість у діяльність структури, покликаної забезпечувати правопорядок на території цілого регіону. Також це стало однією з вагомих причин, через яку кращі професійні кадри залишають лави поліції, а рівень злочинності невпинно зростає».

Громадські активісти зазначають, що «на фоні цього особливо значними стають численні здобутки патрульної поліції м. Черкаси, що є прямою заслугою її керівника Вадима Лісничука. Активний учасник Євромайдану, що відразу після Революції Гідності вступив у добровольчий батальйон «Київ-1» і разом із ним брав участь у забезпеченні правопорядку в Києві одразу після Майдану, який одним із перших був відряджений до зони АТО, де брав участь у визволенні Миколаївки і Слов’янська. Ця мужня людина є безперечним авторитетом, справжнім лідером, ефективним керівником, що надихає своїм прикладом увесь особовий склад і користується підтримкою не лише співробітників, але й громадськості міста та регіону».

Громадські активісти переконані, що «Лісничук, на відміну від інших потенційних кандидатів на цю відповідальну посаду, не пов’язаний із жодною політичною силою чи фінансово-промисловою групою та не має зв’язків серед криміналітету, а у своїй діяльності керується не чиїмись інтересами, а виключно законом. Політична незалежність та неупередженість керівників поліції є головною умовою успішного проведення реформ правоохоронної системи. Ми переконані, що саме така людина повинна очолити ГУНП у Черкаській області.

Просимо вас взяти до уваги наше звернення, та у найкоротші терміни вирішити питання про призначення на посаду начальника ГУНП України у Черкаській області керівника управління патрульної поліції м. Черкаси Вадима Ярославовича Лісничука, який своєю чесною і професійною службою довів свою здатність очолити поліцію регіону».

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.