zvernennya-1 zvernennya-2

З цього приводу вони написали відкрите звернення, у якому зазначили, що «вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася в поліції нашого регіону. Вже півроку ГУНП у Черкаській області залишається без керівника, а із чотирьох заступників три не пройшли атестацію та були звільнені. Фактично, поліція області обезголовлена, відповідно у двохтисячному колективі жодні кадрові призначення та просування по службі не відбуваються. Така ситуація деморалізує колектив і вносить невпорядкованість у діяльність структури, покликаної забезпечувати правопорядок на території цілого регіону. Також це стало однією з вагомих причин, через яку кращі професійні кадри залишають лави поліції, а рівень злочинності невпинно зростає».

Громадські активісти зазначають, що «на фоні цього особливо значними стають численні здобутки патрульної поліції м. Черкаси, що є прямою заслугою її керівника Вадима Лісничука. Активний учасник Євромайдану, що відразу після Революції Гідності вступив у добровольчий батальйон «Київ-1» і разом із ним брав участь у забезпеченні правопорядку в Києві одразу після Майдану, який одним із перших був відряджений до зони АТО, де брав участь у визволенні Миколаївки і Слов’янська. Ця мужня людина є безперечним авторитетом, справжнім лідером, ефективним керівником, що надихає своїм прикладом увесь особовий склад і користується підтримкою не лише співробітників, але й громадськості міста та регіону».

Громадські активісти переконані, що «Лісничук, на відміну від інших потенційних кандидатів на цю відповідальну посаду, не пов’язаний із жодною політичною силою чи фінансово-промисловою групою та не має зв’язків серед криміналітету, а у своїй діяльності керується не чиїмись інтересами, а виключно законом. Політична незалежність та неупередженість керівників поліції є головною умовою успішного проведення реформ правоохоронної системи. Ми переконані, що саме така людина повинна очолити ГУНП у Черкаській області.

Просимо вас взяти до уваги наше звернення, та у найкоротші терміни вирішити питання про призначення на посаду начальника ГУНП України у Черкаській області керівника управління патрульної поліції м. Черкаси Вадима Ярославовича Лісничука, який своєю чесною і професійною службою довів свою здатність очолити поліцію регіону».

 

загрузка...

Автор статті

Оксана Савіцька

Медіаконсультант

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.