1394217631_k.cnhfwsz

Громадські організації Черкас написали та направили міністру юстиції Павлу Петренку та голові ОДА Юрію Ткаченку інформаційний запит. Про це на сторінці Фейсбук повідомив Черкаський громадський люстраційний комітет:

“ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
25 вересня було оголошено про звільнення з посади начальника Головного управління юстиції в Черкаській області Вадима Корчаки. Тоді ж Павло Дмитрович наголосив, що наступна кандидатура буде призначена шляхом конкурсу. Нажаль, до цього часу звільнення не відображено на сайті управління http://uprav.ck.minjust.gov.ua/. А заступник голови ОДА Віталій Коваль навіть призначає Корчаку заступником голови міжвідомчої координаційно-методичної ради обласної державної адміністрації з правової освіти населення (розпорядження ОДА № 365 від 30.09.2014).

Звертаємо вашу увагу на те, що посада начальника Головного управління юстиції є надважливою, оскільки саме на Мністірество юстиції та його підрозділи покладено обов’язок виконання закону «Про очищення влади». Отже, призначати людину без прозорої процедури та консультацій з громадськстю було б неправильним рішенням, яке поставить під сумнів довіру до всього Міністерства та обласної влади.

У зв’язку з цим просимо надати інформацію:
1. Коли, де і в який спосіб було оголошено про конкурс на вакантну посаду начальника Головного управління юстиції в Черкаській області?
2. Чи буде врахована думка громадськості під час розгляду кандидатур? І в який спосіб пройдуть консультації з громадськістю?
3. Коли звільнення начальника буде відображено на сайті Головного управління юстиції в Черкаській області?
4. Яким чином звільнений Вадим Корчака може виконувати обов’язки заступника голови міжвідомчої координаційно-методичної ради обласної державної адміністрації з правової освіти населення?
Таке саме за змістом депутатське звернення направив і народний депутат Віталій Іляшенко”.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.