Прокуратура Корсунь-Шевченківського району відстояла принципову позицію у суді стосовно голови Кам’янської районної державної адміністрації, який вчинив адміністративне корупційне правопорушення. 

У судовому засіданні з’ясовано, що державний службовець поточного року власноручно підписав заявку на часткове фінансування оздоровлення своєї рідної доньки в дитячому закладі за рахунок коштів відділених Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Та в подальшому у порушення вимог законів України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про місцеві державні адміністрації» не повідомив свого безпосереднього керівника – голову

Черкаської обласної державної адміністрації про наявність такого конфлікту інтересів.

У зв’язку із зазначеним на посадовця було складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відповідно до вимог ст. 172(7) КУпАП.
 

За результатом судового розгляду голову Кам’янської районної державної визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави. 

Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.