bc46037cd3_139933

Начальник управління Міністерства внутрішніх справ у Черкаській області Владислав Пустовар сподівається, що депутати міськради на сесії 14 жовтня нарешті вирішать питання із ігротекою, що розташована у магазині “Маяк” і відвідувачі якої регулярно дебоширять уночі.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Хочу прокоментувати ситуацію з ігротекою, яка розташована в магазині «Маяк». Даний ігровий зал, який працює цілодобово, відвідують переважно підлітки. З початку року до міліції надійшло вже десять звернень громадян зі скаргами на систематичне порушення громадського порядку відвідувачами даного закладу – це розпиття алкогольних напоїв та порушення тиші. Всі правопорушення відбуваються переважно в нічний час, після 12-ї години ночі, – пише Владислав Пустовар.

З метою проведення профілактичної роботи на місце події неодноразово виїжджали працівники міліції. Особи – порушники громадського порядку притягнуті до відповідальності. Загалом складено дев’ять адміністративних протоколів: п’ять за статтею 175-1 КУпАП (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) та чотири за статтею 178 КУпАП (Розпивання пива, алкогольних напоїв у громадських місцях)

В зв’язку з систематичними порушеннями громадського порядку відвідувачами даного закладу у нічний час, керівництвом Придніпровського РВ УМВС було підготовлено та направлено до Черкаської міської ради два подання щодо обмеження режиму роботи ігрового залу, який працює цілодобово. На обидва звернення було отримано відповідь, у якій зазначено, що фактів порушення в роботі даного розважального закладу не виявлено.

Мені відомо, що на черговій сесії міськвиконкому дане питання буде знову підніматися. Маю надію, що депутати прислухаються до думки місцевих жителів та винесуть необхідне рішення.”

“Підтримую кожне слово. Міліція реально реагувала. Муніципальна інспекція теж попрацювала. Протоколи. Адмінкомісія притягнула власника до адмінвідповідальності. Але це питання не вирішило. Ігротеку треба просто закрити в нічний час. Обмежити режим роботи максимум до 22 чи 23 години”, – прокоментував начальник управління інспектування виконкому міськради Олександр Давиденко.

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.