173622

Звільнитися за власним бажанням через пособництво Тулубу. Із такою вимогою до головного санітарного лікаря області прийшли черкаські активісти. Віру Чиж представники Координаційної ради сил Майдану звинувачують передусім у тому, що вона забороняла зимові мітинги у середмісті. Мовляв, тоді у Черкасах була у розпалі епідемія грипу, – повідомляє ВІККА.

Іван Кієнко, представник Координаційної ради сил Майдану: “Після вашого призначення в Черкаську область з прихильності колишнього губернатора Тулуба. Ви готові були виконувати будь-які його доручення, не зважаючи на закон і присягу держслужбовця. Особливо нас обурив ваш “внесок” у справу боротьби влади з громадськістю, яка відстоювала свої права під час Революції Гідності”.

Віра Чиж, головний державний санітарний лікар області: “На скільки я знаю, вчора був підписаний закон про люстрацію. Я готова її пройти. Я не тримаюся за посаду. Якщо моє керівництво, якщо я напишу заяву, вони приймуть таке рішення – нема питань.

Зрештою під тиском активістів чиновниця таки написала заяву на звільнення. У подальших коментарях нашим журналістам відмовила. У своєму кабінеті зачинилася із працівниками міліції. Ті ж приїхали, бо отримали повідомлення про захоплення приміщення.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.