прокуратура

Прокуратура Корсунь-Шевченківського району відстояла принципову позицію у суді стосовно голови Кам’янської районної державної адміністрації, який вчинив адміністративне корупційне правопорушення, – повідомляє  прес-служба прокуратури Черкаської області

У судовому засіданні з’ясовано, що державний службовець поточного року власноручно підписав заявку на часткове фінансування оздоровлення своєї рідної доньки в дитячому закладі за рахунок коштів відділених Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Та в подальшому у порушеннях вимог законів України  «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про місцеві державні адміністрації» не повідомив свого безпосереднього керівника – голову Черкаської обласної державної адміністрації про наявність такого конфлікту інтересів.

У зв’язку із зазначеним на посадовця було складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відповідно до вимог ст. 1727 КУпАП.

За результатом судового розгляду голову Кам’янської районної державної визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави.

 

 

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.