54 проекти на «громадський бюджет» подали черкасці. 5 із них, які наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані одим із міських департаментів у 2016 році. Нагадаємо, з 15 вересня по 14 жовтня будь-хто з містян міг вигадати власну ідею покращення міста, як-то новий парк, фестиваль, лавочки чи ліхтарі й, загалом, на що ще вистачить фантазії. Збір проектів скінчено, тепер протягом 14 днів перевірять, чи всі ідеї у компетенції міськвлади, і з 1 по 14 грудня пройде голосування.

IMGP5975Всі бажаючі можуть проголосувати в електронному вигляді на сайті міської ради за адресою http://www.rada.cherkassy.ua/uasections.php?=34 (поки що програмне забезпечення на стадії розроблення) або в паперовому вигляді безпосередньо у міській раді. Для голосування треба мати будь-який документ, що підтвердить проживання, роботу чи навчання у місті Черкаси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У місті стартував прийом проектів від черкасців для участі в громадському бюджеті

– Ми пішли на цей крок, щоб не було плутанини. Треба підтвердити, що ви черкасець, працюєте тут чи вчитеся, хоч якимось документом, – зазначив Роман Жовнір, голова координаційної ради проекту «Громадський бюджет».

Всього у «фінал» можуть вийти більше 5 проектів, які наберуть більше голосів, адже на реалізацію більшості з них потрібно не більше 100-150 тисяч гривень. На реалізацію 14 проектів потрібно менше 100 тисяч гривень. Тому, згідно рейтингу, якщо перша п’ятірка обійдеться дешевшою за 5 мільйонів, до переможців «під’їдуть» в рейтинговій таблиці інші проекти з меншою кількістю голосів.

загрузка...

Автор статті

Вчасно Служба новин

редактор стрічки новин

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.