2 (2)

Понад 10 мільйонів збитків від незаконного вилову риби – такими виявились результати спільних рейдів ГО «Автомайдан-Черкаси» та Черкасирибохорони по риббригадах області.

 

28 серпня о 07.30 на рибоприймальному пункті одного із рибодобувних підприємств було виявлено необліковану рибу (лящ – 48 шт., плоскирка – 19 шт., чехонь – 6 шт., окунь – 2 шт., судак – 35 шт., плітка – 614 шт.) загальною вагою 177 кг, збитки склали 347 095,81 грн. Проте, як з’ясувалось, підприємство не лише «забуло» задокументувати виловлену рибу – воно не мало жодних дозволів на її вилов, який проводило із початку року.

Відповідно до Методики розрахунків збитків, заподіяних рибному господарству внаслідок порушення правил рибальства та охорони водних живих ресурсів, затвердженої спільним наказом Міністерства аграрної політики України та Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 12.07.2004 за № 248/273, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 12.11.2004 за № 1446/10045, сума збитків, завданих рибному господарству України внаслідок порушення правил промислового рибальства, склала близько 6 млн. гривень.

Того ж дня, спільний рейд ГО «Автомайдан-Черкаси» та Черкасирибохорони виявив ще одне підприємство, що так само проводило вилов риби без документів, і лише за півроку наловило до 7 тонн риби, збитки від чого склали біля 4,6 мільйонів гривень. За результатами рейдів, на обидва підприємства складено адмінпротоколи.

Постає питання – хто і на яких підставах пустив у “велике плавання” ці підприємства?!. «Автомайдан-Черкаси» звернувся із цього приводу до прокурора області – щодо відкриття кримінального провадження і покарання винних.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.