foto

20 вересня у автомобілі черкащанина поліцією було виявлено 89 (!) пакетиків з амфітаміном. Викликана на місце оперативна група запротоколювала та вилучила наркотики – все, як і належить за законом. Проте, у добовому зведенні поліції кількість вилучених пакетиків з амфетаміном чомусь… зменшилась до 17!

Понад рік тому ми вже спостерігали подібну ситуацію – коли у присутності двох понятих автомайданівців із автомобіля було вилучено 1 кілограм марихуани, а у зведення потрапило чомусь лише… 100 грамів.

Після того, як ми здійняли бучу  навколо цього питання, пан Пустовар пояснив, що нічого страшного не відбулось –  просто хтось помилилися під час складання зведення.

Якщо цього разу теж помилились, то чи не часто і чи не надто тематично помиляється наша поліція?.. Можливо, нинішнє керівництво пояснить громадськості, у чому справа? А заодно – хотілося б поцікавитись  долею нарколабораторії,  нещодавно виявленої водним патрулем на одному із дніпровських островів? Де наркотична сировина і готові препарати, які були вилучено, і яка їх кількість облікована – тобто потрапила у зведення, яке відправляється на Київ?

Це повідомлення просимо вважати офіційним зверненням та приводом для проведення розслідування стосовно того, куди ж у поліції зникають наркотики?…

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.