10454337_1630538480502438_1600164053659906872_n

Наш земляк, воїн-розвідник 72 бригади, який пройшов усі кола пекла цієї війни, кілька тижнів був у оточенні без їжі і води, під постійними обстрілами російської артилерії, втрачав друзів та пізнав смак російської “гостинності” у полоні. Знову повернувся у стрій і продовжував виконувати свій військовий обов’язок у найгарячіших  точках східного фронту. Черкаські автомайданівці давно знають цього доброго і життєрадісного хлопця, адже неодноразово надавали волонтерську допомогу, відвідували його у Волновасі. Усі 2 роки війни ангел-охоронець оберігав Андрія – на ньому не було жодної подряпини, хоча весь цей час він був на передовій.
Але 15 лютого цього року, за 10 днів до закінчення контракту, він був тяжко поранений ворожим снарядом, що забрав життя трьох його бойових побратимів. Лікарям вдалося врятувати життя Андрія, але попереду – довгий шлях високовартісного лікування і реабілітації:  уламками снаряду була пошматована вся ліва сторона тіла, у кількох місцях перебиті кістки лівої руки і ноги, порвані сухожилля, дається взнаки і важка контузія.

Хлопцю лише 23 роки і від якості лікування залежатиме, чи буде його життя повноцінним, чи він залишиться інвалідом. Так склалося, що саме у той день, коли поранило Андрія, складну операцію на хребті зробили його мамі Світлані – і попереду у неї також довгий і нелегкий шлях реабілітації.

Андрій Вовк захищав наше мирне життя і спокій, не шкодуючи свого життя і здоров’я, а його мама у сльозах проводила тривожні дні і безсонні ночі, увесь час чекаючи звістки від сина.

Сьогодні Андрій та його мама потребують нашої допомоги.

Картка Приватбанку 4149497854597889 Вовк Андрій Володимирович.

За довідками звертайтеся за тел. 0679853267.

 

Громадські активісти ГО «Автомайдан-Черкаси»

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.