Будьте обережні, купуючи квартиру в новому житловому комплексі!

Для багатьох українських сімей світла і простора квартира в новому будинку є заповітною мрією. Однак високі ціни на нерухомість роблять цю мрію для більшості з нас недоступною або відсувають її на певний час, поки бажання людини не співпадуть з її фінансовими можливостями. Коли ж ця солодка мить настає, щасливий покупець поспішає скоріше втілити мрію в життя, не думаючи про розчарування, які можуть чекати на нього в майбутньому. Як же їх уникнути?

Чому квартири в новобудовах дешевшають?

Бажаючи купити квартиру в новобудові недорого, людина потрапляє під чарівність привітних ріелторів або співробітників відділу продажу будівельних компаній. Вони докладно розкажуть вам про всі принади їх товару, при цьому забуваючи сказати пару слів про його недоліки. А вони є! Задумайтесь, в останні пару років середня вартість квартири в новобудові помітно знизилася. Що це – чудо? На жаль, всі добре розуміють, що чудеса в нашій країні малоймовірні. Просто забудовник, бажаючи розпродати квартири швидше, прагне знизити собівартість житла. Частково це відбувається за рахунок зменшення площі або скорочення власної рентабельності, а частково і шляхом зниження рівня обробки та використання більш дешевих матеріалів. Але де ж межа між недорогим і неякісним?

На що звернути увагу при купівлі житла

Щоб уникнути розчарувань у майбутньому, потрібно максимально відповідально підійти до збору інформації про житло, яке ви плануєте придбати. Тим більше, що навіть з урахуванням знижок його вартість залишається досить високою. Тому при купівлі квартири в новобудові важливо тверезо оцінити не тільки метраж і планування, а й добротність будівельних і оздоблювальних матеріалів та якість виконання робіт. Багато недоліків може виявити навіть не фахівець, якщо він зверне увагу на дрібниці.

Уявіть, що ви вже живете в цьому будинку, і задумайтеся, наскільки зручно вам буде діставатися найближчого супермаркету, чи є в цьому районі цілодобова аптека, а у дворі обладнаний дитячий майданчик, і чи вистачить місця всім автомобілям мешканців комплексу на парковці, про переваги якої так натхненно розповідав вам ріелтор?

Де знайти достовірну інформацію про новобудови?

Щоб не обтяжувати себе довгими і малоефективними пошуками зайдіть відразу на ресурс http://novostroyki.lun.ua/uk/новобудови-львова. Тут зібрана вся необхідна вам інформація про новобудови не тільки Львова, а й інших міст: описи, фото, планування, ціни, незалежні огляди. Цього більш ніж достатньо, щоб вибрати пари-трійки об’єктів для особистого огляду