Як знайти хорошого лікаря

DOC.uaЯк ви шукаєте хорошого лікаря? Саме того, який точно зможе поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування, а не користуватиметься стандартними схемами, чи, не приведи Господи, намагатиметься на вас заробити, як агент фармацевтичної компанії? Запитуєте у друзів, знайомих? А якщо вони з цим не стикалися? Йдете на міський форум? А якщо і там не допоможуть, ба більше – якщо сам лікар там же і сидітиме, радячи пацієнтові сам себе? Усяке ж буває. Одна моя знайома, довідавшись про хорошого педіатра, одразу написала рекомендацію для усіх мамочок у себе на сторінці в соцмережах. І то добре якщо це педіатр, а якщо ідеться про хірурга?

А хорошого хірурга, а також інших фахівців знайти допоможе ресурс DOC.ua – фактично, пошуковик по doctorнайкращих лікарях. Вірніше, це спроба об’єднати пошуковик і соцмережу – послуги із пошуку лікаря для пацієнта абсолютно безкоштовні, сам же пацієнт може одразу у акаунті лікаря побачити не тільки, який він на вигляд, але й де проводить прийом, скільки коштує прийом чи виклик додому, почитати відгуки, записатися до фахівця онлайн у декілька кліків мишкою. На вказаний телефон прийде повідомлення, куди і на який час вас записали. І все – жодних черг, жодного хамства з боку працівників реєстратури районної поліклініки, які або не беруть трубку, або ж вперто стверджують, що записатися до лікаря можна тільки самостійно, а по телефону це не робиться. Більше того, можете бути певні – у лікаря не буде черги, бо у призначений час приймуть саме вас. І ви забудете про тих, хто намагається вскочити поперед вас «тільки спитати» у кабінет до лікаря.

Тут же у профайлі можна подивитися, яка станція метро поруч, перевірити маршрут по карті. Більше того, у лікарів у акаунтах – повна біографія, де вказані всі дипломи та спеціалізація. Також ресурс https://doc.ua має рейтинг для лікарів – кожен із пацієнтів, який побував на прийомі у лікаря, має право виставити йому оцінку від одного до п’яти балів. «Накрутку» рейтингу тут організувати неможливо – йдеться тільки про оцінки реальних людей.

Творці DOC.ua подбали і про тих, хто не дуже дружить з комп’ютером, або ж не може точно визначити, до якого саме фахівця необхідно звернутися зі своєю проблемою. У DOC.ua діє call-центр, оператори якого мають медичну освіту і допоможуть розібратися з тим, який саме фахівець вам потрібен, а також запишуть до нього.

І все це, повторюємо – абсолютно безкоштовно для пацієнта. Більше того, на ресурсі також можна довідатися, де і яка клініка наразі проводить акцію, де можна отримати відчутні знижки або придбати за вигідною ціною пакет медичних послуг.