Вишивка бісером: як прикрасити свій гардероб розкішною річчю

Вишивані сорочки та сукні за останні декілька років стали мастхев не тільки у гардеробі українок, але і модниць в усьому світі. Варто тільки згадати тріумфальні дефіле вишиванок на світових подіумах. Проте і українські дизайнери не зупиняються.

Однак, якщо зважати на те, що традиції формують нас і визначають, хто ми є, українки шили і вишивали сорочки самостійно. Така можливість є і у їхніх прапраправнучок, навіть якщо вони захопилися вишивкою зовсім нещодавно. Або взагалі досі не мали з цим справи і хочуть спробувати вперше. До речі, вишивати ж можна не тільки нитками. Вишивка бісером має розкішний і дуже святковий вигляд, хоча вимагає ретельного добору тканини, оскільки намистини у великій кількості загалом важчі за тканину.

vyshyvkaОтже, що потрібно вишивальниці-початківцю, для того, аби створити шедевр для себе або для рідних? Передовсім, хороша схема, де ретельно розкладені кольори та підібрані нитки і є детальна інструкція! Вже готові вироби із чіткими і зрозумілими схемами та увесь необхідний набір для вишивки бісером пропонує інтернет-магазин “Світ рукоділля” https://svitrukodilia.com. Майстрині “Світу рукоділля” радять обирати для вишивки бісером атласне полотно, габардин або тканину з льону. І так, у інтернет-магазині “Світ рукоділля” можна замовити не просто шмат тканини із візерунком-схемою, а цілу заготовку під вишиванку. Тобто, це буде ретельно розкроєна сорочка із нанесеними схемами, яку необхідно буде після вишивання сшити і підігнати по фігурі власниці. Схема залишиться під вишивкою, тож ніхто навіть і не здогадається, що ви вишивали візерунок із чиєюсь допомогою.

Замовити заготовку під вишивку бісером у магазині “Світ рукоділля” можна цілодобово. Оплата — переважно на банківську карту. Отримати замовлення можна при допомозі “Нової пошти”.