Трускавецькі санаторії чекають на відпочивальників

ТрускавецьЧомусь у нашій свідомості неправомірно вкорінився стереотип, що хороший відпочинок – це обов’язково Єгипет чи Туреччина, «олінклюзів», повалятися біля басейну чи брести за півкілометра у море тощо. Проте і в Україні є чудові місця для відпочинку. Більше того – цілющі і відомі у всьому світі. А при достатній довірі з боку самих українців, й кількість іноземців там також збільшуватиметься з часом.

Йдеться, передовсім, про Трускавець – один з найкращих, не побоїмося цього визначення, бальнеологічних курортів Європи. Відомі цілющі властивості трускавецьких вод вже декілька століть поспіль. І ці цілющі джерела здоров’я з плином часу не зменшують своїх оздоровчих властивостей. Навпаки, наразі Трускавець може приймати до 350 тис. відпочивальників на рік. Наразі там діє 70 санаторіїв, окрім того, відпочивальники на ряду із лікувальними процедурами, можуть розраховувати і на розважальну програму – ось тут можна подивитися, що саме пропонують у Трускавці для гарного відпочинку.

Передовсім варто зауважити, що у Трускавці лікують більшість урологічних та гінекологічних захворювань, місцева цілюща вода, а також соляні печери сприятливо впливають і на органи дихання, що допомагає позбутися застарілих трахеїтів чи бронхітів, або ж значно полегшує перебіг хронічних захворювань. Звісно, варто згадати, що саме у Трускавці можна скуштувати відому на увесь світ цілющу водичку «Нафтусю», а також пройти курс обгортання озокеритом. До речі, а ви знали, що у Трускавці колись видобували нафту, і усі цілющі джерела є похідними від покладів нафти?

Звісно, якщо ви вирушили до Трускавця за призначенням лікаря, вам необхідно суворо дотримуватися його призначень, проконсультуватися з місцевими медиками і дотримуватися дисципліни у прийнятті процедур – адже оздоровлення організму потребує комплексного і систематичного підходу.

Та до Трускавця можна вирушити і для відпочинку та загального оздоровлення організму, але не тільки тоді, коли йдеться про якісь хвороби. Ось на цьому сайті можна отримати найбільш повний перелік як самих санаторіїв Трускавця, так і цін на номери у них.

Окрім лікувальної програми, у Трускавці можна скласти собі і розважальну програму: спа-салони, музеї, виставки, концерти, екскурсії, нічні клуби. Звісно, єдина порада при цьому – не перевантажувати себе враженнями, аби не довелося відпочивати від такого інтенсивного відпочинку.

Якщо ж ви розгубилися у множині пропозицій і шукаєте підказку – ось чудовий варіант, санаторій «Дніпро-Бескид». Цей санаторій розташований практично у центрі Трускавця, у екологічно-чистій зоні. Має два корпуси – на 9 поверхів («Дніпро») і на 11 поверхів («Бескид»). Санаторій готовий запропонувати своїм відвідувачам лікувально-діагностичну базу, їдальню, басейн, сауну, конференц- і тренажерний зали. Також санаторій має власний бювет мінеральних вод і усю необхідну для комфортного відпочинку інфраструктуру.