Різні види реставрації ванн

Існують різні види реставрації ванн. Мабуть, про деякі Ви вже чули. Давайте їх переглянемо. Перший метод – наливна ванна. Почнемо з нього, так як найпопулярніший спосіб реставрації саме цей. Щодо якості та вартості цієї послуги, то це вигідна пропозиція. Така реставрація буде коштувати Вам щось близько 1100 гривень, а може прослужити до двадцяти років при правильному догляді за нею. Другий метод – емалювання. Теж досить поширений метод, гарантія на такий метод менше, але і ціна менша, близько п’ятисот гривень. Ціни приблизні, а тому всі подробиці подивіться у нас на сайті. Є ще один вид реставрації не такий поширений, так як досить багато мінусів у такому методі. Хочеться відзначити, що тут якраз ціна і якість не збігаються. Ми виконуємо реставрацію ванн у м. Львів якісно на надійно.

Дивіться самі, з Вашої ванни знімаються точні мірки і підганяється акрил під ці мірки, тобто вирізається акриловий вкладиш, це робиться під замовлення доставляється Вам, а це вже витратно. Потім, потрібно дуже ретельно приклеїти до поверхні ванни цей акриловий вкладиш, особливо в місцях зливу, якщо хоч трохи залишиться зазор, то туди стане капати вода і з часом вкладиш буде відшаровуватися, а ще цей проміжок може прогнивати, якщо довго не міняти такий вкладиш. Дивіться самі, як мовиться, вибирайте самі. Також, потрібно бути уважним при виборі майстра.

Бо як реставрація стає поширеним методом по оновленню ванн і, відповідно, тих хто хоче на цьому заробити, теж стає більше. Тому перевіряйте таких майстрів. Звичайно, якщо вже цей фахівець робив комусь із знайомих реставрацію, і вони задоволені і все добре, то, зрозуміло, дотримуйтесь їх прикладу, замовляйте. Але якщо все ж Вам самим потрібно шукати майстра, то тут вам допоможуть деякі деталі, яким повинні відповідати майстра. Наприклад, прийшовши до Вас вже додому для реставрації ванни методом емалювання, майстер взяв з собою пензлик, то це вже говорить про те, що людина не в курсі як взагалі це робиться або ж в курсі, але думає, що Ви цього не знаєте і хоче просто швидко нажитися. Але така реставрація довго не прослужить, так і зовні Вас вона точно не влаштує, оскільки залишаться розводи.Четайте більше тут

От якщо, наприклад, фарбувати машину, пензликом ж цього ніхто не робить, тільки подумайте, яким би був вигляд від такої фарбування, не кажучи вже про якість. Бо варто трохи самому розібратися в цьому питанні, перш ніж викликати майстра.