Як відкрити власну аптеку

аптека під ключАптечний бізнес є надзвичайно прибутковим, а тому популярним видом діяльності. Адже, попри будь-яку ситуацію в економіці, люди не схильні заощаджувати на здоров’ї. Навпаки, за нинішніх умов українці з особливою увагою ставляться до свого здоров’я. Саме тому на аптечний товар завжди буде попит.

Однак цей вид бізнесу досить жорстко контролюється державою і вимагає неухильного дотримання певних стандартів та ретельного знання відповідного законодавства, врахування багатьох супутніх нюансів. Але і «бонуси» тут свої є – адже податковий тягар для аптечного бізнесу дещо пом’якшений.

Якщо ви досі не мали досвіду у цій галузі, але маєте твердий намір зайнятися фармацевтичним бізнесом, можливі варіанти подальшого розвитку подій:

а) ви самостійно вивчаєте усю законодавчу та нормативну базу (а це – із добрий десяток законів, правил, інструкцій, указів, наказів та інших документів як загального характеру, так і виданих профільним міністерством тощо), вивчаєте вимоги щодо товару, приміщення, самої діяльності та її ліцензування, а також з’ясовуєте, як підбирати провізорів. Слід говорити про те, що це займе дуже багато часу і несе у собі ризик помилок?

б) звертаєтесь по допомогу до знайомих провізорів. Але, оскільки вам достеменно невідомий їхній рівень кваліфікації, а ще вони можуть бути не в курсі юридичних тонкощів справи, то перспективи можуть бути дуже і дуже туманними. Але ж тут слід ретельно вивіряти кожен крок, чи не так?

в) замовляєте комплексну консультативну послугу у професіоналів «Аптека під ключ». Компанія «Проект-фарм» надає найбільш комплексні послуги щодо відкриття аптеки в Україні, у чому можна переконатись тут. У компанії працюють лише професіонали – провізори із понад 10-річним досвідом роботи у галузі, юристи, які досконало знають усі тонкощі справи і можуть забезпечити бездоганний юридичний супровід бізнесу – про це йдеться на цьому сайті.

Своєю метою компанія «Проект-фарм» ставить запровадження єдиних високих стандартів ведення аптечного бізнесу в Україні.

Окрім відкриття аптеки, увійти у фармацевтичний бізнес можна і завдяки відкриттю аптечного складу. Про те, що таке аптечний склад, детальніше читайте тут.

Вимоги до нього не менш суворі, аніж до аптеки, але і прибутковість тут не менш стабільна – адже склад забезпечує товаром аптеки та продає оптові партії лікарських засобів у інші медичні заклади.