СК «ВУСО» забезпечує вигідне страхування

elektroniypolisОстанні тенденції в економіці України і зростання конкуренції змушують підприємців шукати нові і зручні способи «транспортування» своїх послуг клієнтам. Не став винятком і ринок страхових послуг. Одним із піонерів виводу послуг страхування онлайн стала страхова компанія «ВУСО».

Піонери онлайн страхування

Наразі тут можна отримати абсолютно увесь спектр страхових послуг – як-то страхування здоров’я та життя, КАСКО, ОСЦПВ («автоцивілка»), майна, “зелену карту”, туристичне страхування – онлайн, тобто, буквально не встаючи з дивана і не маючи потреби застрягати у автомобільних корках по дорозі в офіс страховика, чи виходити з дому у погану погоду. А якщо сюди ще й додати особливу насолоду від виваженого рішення, яке клієнт приймає сам, ретельно зваживши всі «за» і «проти», то ми отримаємо саме той принцип взаємодії між клієнтом та компанією, який настільки цінується на Заході. Наразі у країнах Європи та Америці страхування онлайн розвивається семимильними кроками. І нехай в Україні це ще не так активно розвинено, але піонери галузі наслідують кращий західний досвід.

Переваги страхування через сайт

СK «Вусо» – выгодное страхование в Киеве та інших містах України. Зокрема, на сайті страхової компанії «ВУСО» є можливість скористатися усім спектром страхових послуг, який існує і офлайн. І це – не просто страховий калькулятор чи щось іще, чим раніше компанії підміняли надання цифрових послуг. Це – ваш особистий кабінет, де можна розрахувати вартість обраного виду страхування, ввести дані і тут же вибрати спосіб доставки і розрахуватися банківською картою. Усе! Буквально за 5 хвилин маєте «автоцивілку» чи КАСКО. Якщо ж у вас раптом виникають питання чи якісь зауваження – спеціалісти контакт-центру компанії чергують онлайн і можуть надати вам кваліфіковану пораду. Важливе зауваження – доставка документів відбувається безкоштовно. А тому клієнт, який вирішив скористатися інноваційним онлайн страхуванням, заощаджує не тільки свій час, але й гроші. Втім, це – якщо клієнт побажає замовити додаткову доставку паперових документів. Проте можна і не замовляти додаткової доставки паперового варіанту договору. Адже через декілька хвилин після оплати вибраного виду страхування на вашу пошту прийде електронний страховий поліс у вигляді файлу pdf. Документ вже підписаний страховиком при допомозі електронного цифрового підпису. Поліс можна роздрукувати самостійно. Відповідно до законодавства України, електронний поліс має таку ж силу, як і паперовий.

Компанія дбає про свою репутацію, тому усі необхідні дані щодо своєї діяльності надає клієнтам.