1
Учора на центральній площі Умані увагу перехожих притягував камуфльований позашляховик. Підходимо ближче. Питаємо в чоловіків, що стоять поруч з авто, що і як.

Олег Волошин, майор запасу:

«Це авто Уманського відділення «Української асоціації кадрових військових звільнених в запас». В Умані головою відділення є полковник запасу, ветеран Афганістану, В’ячеслав Юрійович Крижановський. Я є секретарем.

3
Цей позашляховик «Нісан Навара» нам допомогли придбати наші побратими, з якими ми служили в армії. Вони зараз мешкають в Ірландії. Депутат обласної ради Олександр Олійник пригнав його з Польщі в Україну. В Умані до нього приклали руку небайдужі люди, щоб привести його до гарної форми. Володимир Гончарук майже тиждень робив йому «макіяж» – фарбував його у маскуючи кольори.

2
І сьогодні ми маємо за честь передати його безстрашним козакам з Кіровоградського полку спецпризначення (десантники). Цих хлопців знає вся Україна, як «кіборгів» з Донецького аеропорту. Туди він і вирушить працювати сьогодні. Він їде не пустим – небайдужі люди запакували його теплими речами, спорядженням, їжею.

Це перший позашляховик. Наступний плануємо передати в батальйон «СІЧ», де також служать наші хлопці з Умані.»

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.