Черкаські платники податків, які звітують у електронному вигляді, зможуть замовляти «Довідку про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів), що контролюються органами ДПС», не відвідуючи податкову інспекцію.

Про це повідомляє прес-служба Державної податкової служби в Черкаській області.

– Такий черговий крок зроблено податковою службою в рамках розширення сервісів для платників податків, – повідомив голова ДПС у області Петро Хукаленко. – Для цього у запиті, що формується відповідно до електронного формату (J1300301) та надсилається до «Інформаційного порталу органів ДПС України», платнику податків необхідно зазначити спосіб отримання довідки (електронний чи письмовий). У залежності від вибору способу отримання довідки, платнику податків, який не має заборгованості з того чи іншого податку або збору, засобами електронного зв’язку надсилається довідка в електронному вигляді (J1400301) або інформаційне повідомлення у вигляді квитанції від інспектора ОДПС про стан розгляду довідки за місцем обліку.

– Раніше для отримання цієї довідки доводилося щонайменше двічі відвідувати податкову інспекцію – для того, аби замовити її, а потім ще й забрати, – зазначив Хукаленко.

ДПС у Черкаській області нагадує, що безкоштовні ключі для електронного цифрового підпису можна отримати за адресою: Черкаси, вул. Хрещатик, 235, каб. 108-109.

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.