До 4 жовтня – Всесвітнього дня тварин –  благодійну акцію зі збору коштів для безпритульних тварин Черкащини – провів Черкаський обласний благодійний фонд «Життя».

– На Черкащині все більше людей, чиї серця відкриті для допомоги не лише людям, а світу загалом, – констатує президент БФ «Життя» Оксана Савіцька. – Загалом, за час акції було зібрано допомоги майже на 20 тисяч гривень.

За благодійні кошти, які переказали родина Казарянів, народний депутат України Владислав Голуб та ГО «Ікріейтів Допомога» (об’єднання черкаських ІТ-фахівців під егідою Віктора Євпака), було придбано 4 великі клітки. Завдяки їм буде можливо забирати з вулиці, лікувати та утримувати (до прилаштування у новий дім) у 4 рази більше хворих та покинутих вуличних тваринок. Завдяки допомозі директора ІТ-компанії «SPD-Ukraine» Богдана Халяпіна, вдалося придбати 11 мішків корму та обладнання для відлову, які буде передано волонтерам, що опікуються тваринками  у містах і селах Черкащини. А, з допомогою дилерських центрів «Mitsubishi motors Newton» та «Peugeot Newton», буде розроблено та надруковано плакати, що переконуватимуть мешканців області не викидати тварин на вулиці та гуманніше ставитися до безпритульних тварин.  Крім того, наразі ще триває благодійний збір у скриньки, встановлені у корпусах Черкаського державного університету ім. Б.Хмельницького, Черкаського державного бізнес-коледжу та Черкаського державного технологічного університету.

Як відомо, БФ «Життя» допомагає впроваджувати на Черкащині обласну Програму гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин. І найближчим часом, у області буде проведено масштабну акцію з вакцинації проти сказу та стерилізації до 60 безпритульних тварин відразу у 3 куточках області – місті Городищі, смт. Маньківка та Єрківській ОТГ.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.