1
1

13 червня в обласному центрі зустрічали 37-ох жителів Краматорська та Горлівки, які тимчасово оселяться у центральному регіоні країни. Переважна більшість із них – це діти та жінки. Для того, аби вони могли безпечно дістатися міста, напередодні за ініціативи влади за ними вирушив автобус у супроводі машини ДАЇ, двох міліціонерів та ще стількох же місцевих автомайданівців, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

2
2

У Черкасах їх разом із працівниками обласного контактного центру, до якого за допомогою звернулися донеччани, вітала і перший заступник голови облдержадміністрації Наталія Старікова. Каже: до нас їдуть, адже не без того, що родичі чи ті, хто розмістився тут раніше, телефонують тим, хто досі перебуває на сході й схвально відгукуються про область.

3
3

– Для нас важливо, щоб усіх людей, які хочуть приїхати на Черкащину, влаштувати на роботу, забезпечити житлом і всім необхідним, – зауважує Наталія Володимирівна. – Водночас, є й інша сторона, найголовніша, це те, що нам потрібно захистити Україну і всіх терористів та сепаратистів вибити зі сходу, налагодити мирне життя й довести, що Україна єдина.

4
4

За її словами, з цією метою в області вже схвалили програму “Територіальна оборона”, а для підтримки армії черкащани купують військові облігації.

Частину тих, хто вчора приїхав, прихистили в Шполі, ще 15-ох дітей і п’ятьох дорослих, розмістили в селі Хрещатик на базі відпочинку Черкаського державного технологічного університету.

5
5

Натепер у Черкаській області мешкають майже п’ятсот вимушених переселенців із південно-східних регіонів. Утім, як зазначає начальник відділу звернень обласного контактного центру Лариса Ходаковська, людей щодня більшає.

6
6

– Житла для переселенців у нас вистачає, весь час ми працюємо над вирішенням цього питання, – зазначає Лариса Володимирівна та додає, що окремі черкащани вже висловили готовність прийняти їх до себе на проживання. – Для прикладу, днями до нас у контактний центр потелефонував місцевий підприємець, який зняв однокімнатну квартиру для переселенців, каже, що має намір сплачувати в ній протягом трьох місяців комунальні платежі й готовий ще орендувати приватний будинок для багатодітної родини, у якому б вони могли жити теж впродовж трьох місяців.

7
7

У цілому, за її словами, близько півтори сотні черкащан із різних районів області готові допомогти переселенцям із житлом.

Fotor061600328
8
9
9
10
10
11
11
12
12
13
13
14
14
15
15
16
16

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Один Коментар

  1. abuyz
    abuyz at | | Reply

    На першому фоту видно здорових мужиків, тому виникає питання, чому ці здоровенні жлоби не призвані до лав ВС? Вони розплодили бандитів, а ми іх повинні захитщати?

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.