IMG_7994Черкаський УБОЗ перевіряє держслужбовців на предмет корупції не лише після звернення громадян, а й за власною ініціативою, – заявив начальник черкаського УБОЗу Андрій Ткаченко.

“Якщо ми із власних джерел отримали перевірену інформацію про корупцію з боку чиновника, то відразу реагуємо відповідним чином. Тому не можна сказати, що у нас існує конкретний план перевірок  держслужбовців. Інша справа, що чиновників не всіх рівнів ми моніторимо”, – зазначив Андрій Ткаченко.

За його словами, частими є випадки, коли державні службовці  мають власний бізнес, але він оформлений на далеких родичів, оскільки у такому разі українське законодавство не передбачає жодної відповідальністі для чиновника.

“Державні службовці зобов’язані декларувати майно, наявність бізнесу у членів своєї родини або осіб, з якими вони проживають у цивільному шлюбі. Ми можемо їх притягнути до відповідальності тільки в тому разі, коли бізнес члена родини чиновника та його праця на державній службі відбувається в одній галузі”, – відзначив Андрій Ткаченко.

Сергій Стасько

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки