Фахівці Державної фінансової інспекції в Черкаській області виявили фінансові порушення під час виконання бюджету Монастирищенського району із 1 липня 2006 року по 31 липня 2012 року на суму понад 2 млн гривень.
Про це повідомляє прес-служба Держфінінспекції в області.
Ревізори перевірили діяльність 5 установ.
Держфінінспекція виявила, що за 6 років місцеві бюджети втратили понад 600 тис. грн від неповного передання в оренду земель.
Окрім того, ще 446 тис. грн втрачено через нарахування орендної плати за землю за заниженими ставками та використання земель безоплатно.
Районний та державний бюджети недоотримали коштів на суму понад 300 тис. грн від продажу земельної ділянки.
Встановили ревізори і факти зайвого затвердження та виділення бюджетних коштів розпорядникам, які спрямовані на покриття витрат сторонніх юридичних осіб, та безпідставної виплати заробітної плати – всього на суму 642 тис. грн.
Допущені порушення також при розрахунках за виконані ремонтні роботи та отримані послуги на суму понад 100 тис. грн.
Результати ревізії вже відомі правоохоронним органам.
Будьте чемні