податки

За кошти державної субвенції, яка надійшла на погашення різниці в тарифах, передбачено 163,4 тисячі гривень КП «Черкасиводоканал» для погашення відповідної заборгованості на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Також держава виділила близько 95,1 млн. грн. для погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію підприємствам теплоенергетики міста Черкаси, – повідомляє прес-служба мерії.

Крім цього, за рахунок субвенції з обласного бюджету збільшено видатки по департаменту освіти та гуманітарної політики у сумі 298,5 тис. грн. для забезпечення харчування дітей у навчальних закладах, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції на територію Черкаської області.

Враховуючи звернення депутатів міської ради, на сесії було здійснено перерозподіл видатків в межах фонду депутата.

А також внесено низку змін між об’єктами бюджету розвитку. Зокрема за пропозицією департаменту освіти та гуманітарної політики уточнено назви об’єктів капітального ремонту приміщень по дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Наостанок, за пропозицією депутатів, здійснено перерозподіл коштів з реконструкції вул. Смілянської на капітальний ремонт вул. Канівської в сумі 800 тис. грн. та визначено виконавцем зазначених робіт департамент житлово-комунального господарства.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.