130121_zvernennja_01

Реалізуючи вимоги Закону України «Про звернення громадян», Департамент охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації спрямовує свою роботу на покращення добробуту громадян, їх медичного захисту, своєчасного вирішення проблем медичного напрямку тощо.

Про це інформує прес-служба Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА.

Питання роботи із зверненнями громадян перебувають під постійним контролем директора Департаменту Володимира Брожика та його заступників Олега Найдана і Наталії Лакусти.

Так, протягом першого півріччя 2013 року в Департаменті розглянуто 580 звернень.

Всі заяви та скарги, які надходили, розглядались працівниками Департаменту об’єктивно та у терміни, передбачені діючим законодавством із недопущенням надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей.

Також, що не менш важливо, особливу увагу в Департаменті приділяється громадянам Черкащини, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», Герой Радянського союзу, Герой Соціалістичної Праці та тим категоріям людей, які потребують особливої уваги. Так, за шість місяців 2013 року від громадян зазначених категорій надійшло 8 звернень.

Всі заяви переважно стосувались питань щодо забезпечення ліками та виробами медичного призначення, наданням медичної допомоги. Зокрема, 75-річній жительці міста Черкаси Інні Торгоненко, при особистій допомозі Володимира Брожика, буде зроблено в Києві безкоштовно офтальмологічну операцію вже у вересні цього року.

Окрім цього, для спрощення процедури отримання жителями області оперативної інформації з питань, які їх хвилюють, в Департаменті працює «гаряча» телефонна лінія.

Протягом звітного періоду на «гарячу» лінію надійшло 55 звернень громадян. Їх переважно цікавило питання щодо надання медичної допомоги як дорослому, так і дитячому населенню.

– Одним із основних завдань Департаменту залишається своєчасне реагування на проблемні питання, порушені у зверненнях громадян, виявлення причин, що породжують їх надходження, усунення наявних порушень і недоліків із заявлених питань та вжиття заходів щодо подальшого упередження скарг, – відзначає директор Департаменту охорони здоров’я ОДА.

Довідково:

Урядова телефонна «гаряча лінія»:0 800 507 309

«Гаряча» лінія МОЗ України: 0 800 801 333

«Гаряча лінія» голови Черкаської облдержадміністрації: 0 472 32 23 57

«Гаряча лінія» Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА: (0472) 37 93 39

«Гаряча лінія» екстреної медичної допомоги: (0472) 37 81 56

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.