Раціональне ведення бізнесу передбачає уміння заощаджувати і вміло користуватися можливостями. Це не завжди означає торгуватися із постачальником, інколи придбати необхідне – меблі для офісу, офісну техніку та сировину можна завдяки аукціонам заставного майна, або ж майна підприємств чи фінансових установ, що ліквідуються. І, якщо раніше у вас могли б виникнути побоювання, що, скажімо, таку потрібну вам офісну техніку з аукціону придбають «ті, кому потрібніше», то нині, із реформою державних закупівель та запровадження програми «Прозорро» у вас з`явилися можливості дійсно розраховувати на суттєву економію.
Серед десятків електронних майданчиків для закупівель особливо виділяється «Державніторги. Онлайн» – www.dto.com.ua. Адже майданчик надає широкі можливості для усіх учасників аукціону – як для тих, хто купує, так і для тих, хто виставляє на продаж. Майданчик гарантує швидкі та прозорі закупівлі, зручність та якість сервісу, широкі можливості пошуку, якісну інформаційну підтримку, має широку мережу представництв по всій Україні, забезпечує навчання, допомогу та консультування. Кол-центр «Державніторги. Онлайн» працює у режимі 24/7 цілий рік. Уточнюємо також, що майданчик має 4 рівні акредитації в Prozorro.
Наразі у системі «Державніторги. Онлайн» вже працюють понад 61 тисяча постачальників та понад 8 тисяч замовників. За час діяльності майданчика замовники заощадили понад 8,87 млрд грн.
Для замовників тут є і відеоінструкція, і довідник, який дозволяє правильно розмістити свою пропозицію для початку аукціону. А також інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і максимально повні відповіді на запитання щодо проблем, які так чи інакше можуть виникати у замовників. Також як замовникам, так і постачальникам стане у нагоді постійно оновлювана база нормативних документів, які стосуються державних закупівель, та новини цієї сфери.
Зручність майданчика полягає ще й у тому, що як замовник, так і учасник аукціону можуть як оголошувати аукціон, так і брати у ньому участь буквально не виходячи з офісу чи дому.
Для оголошення аукціону замовнику необхідно вказати технічні вимоги до предмета закупівлі, та/або кваліфікаційні вимоги до учасників аукціону, а також способи їх підтвердження. Надалі слід опублікувати в системі документацію закупівель (за наявності), а також проект договору про придбання товару або істотні умови договору.
Для участі в оголошеному аукціоні необхідно ознайомитися та погодитися з регламентом системи та вимогами замовника. Надалі слід подати пропозицію, акцептувати публічну оферту та взяти участь в аукціоні.
Будьте чемні