дац7

На 197-му окрузі рахують голоси. Окружком у Каневі прийняв майже 100% протоколів, опрацював 86,3%. Частина протоколів наразі перебуває на уточненні в зв’язку з допущенням у них технічних помилок, які на результат не вплинуть. Порахувати залишолося голоси по 21 дільниці. Про це повідомляють у окружній виборчій комісії. 

Загалом під час підрахунку голосів, транспортування виборчої документації, значних порушень, які могли б поставити результат під сумнів, не відбувалося. За попередніми підрахунками штабів кандидатів та даних протоколів, відправлених на уточнення, переможець на окрузі не зміниться.

– Заяви про те, що результат виборів сфальсифікований – це не більше, ніж агонія й паніка кандидата, який програв. Наразі результат голосування такий: за Владислава Голуба проголосували 35,1% виборців, або приблизно 24 тисячі черкащан, а за Леоніда Даценка – 28,5% або приблизно 21 тисяча виборців.

Розрив істотний. Крім того, жодних скарг чи заяв із доказами порушень ані до ОВК, ані до ЦВК, ані до суду не надходило, – коментує ситуацію секретар окружної комісії виборчого округу № 197, від політичної партії “Україна майбутнього” Оксана П’яткова.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.