сл
Фото Маріанни Немченко

Перший заступник голови Черкаської обласної організації ВО “Батьківщина” Валентина Слуцька наголосила, що народного депутата Леоніда Даценка ніхто із партії не виключав.

“Зараз, під час зустрічами із виборцями, Леонід Даценко розказує, що його було виключено із лав партії, хоча це не так. Він особисто подав заяву про вихід із рядів ВО “Батьківщина” напередодні офіційного з’їзду партії в Києві”, – зазначила Валентина Слуцька.

На думку голови депутатської фракції ВО “Батьківщина” у Канівській міськраді Євгена Касіч-Пилипенка,  з боку Леоніда Даценка відбулася зрада, оскільки саме партія підтримала його на виборах до Верховної Ради у 2012 році та на перевиборах у 2013 році, що дозволило йому стать народним депутатом.

“Сьогодні Даценко у Каневі та Канівському районі веде політичну гру. Говорячи виборцям, що його виключили із партії, хоча це не так. Більше того,  на сайті ЦВК зафіксована дата його реєстрації самовисуванцем. І це відбулося раніше, ніж пройшов офіційний з’їзд партії”, – зазначив Євген Касіч-Пилипенко.

Також Валентина Слуцька повідомила через порушення статуту партії про висування кандидатом у народні депутати України, рішенням бюро Черкаської обласної організації ВО “Батьківщина” було виключено із лав партії Роман Похольчука (самовисуванець, кандидат у народні депутати по 200 виборчому округу) та Володимира Грошева (самовисуванець, кандидат у народні депутати по 198 виборчому округу).

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.