Життя непередбачуване. Й інколи навіть ті люди, яким ми найбільше довіряємо, дивують нас своїми вчинками. Більше, того, у них виявляються темні, приховані сторони, які зовсім нас не радують. Проте, якщо у вас виникли тільки підозри, але немає доказів, то як же краще себе заспокоїти? Якщо проблема справді є, то мантри «все буде добре» і валер`янка аж ніяк не допоможуть. Звернутися до міліції? Але ж це – лише підозри! Й інколи йдеться зовсім не про злочин у його трактуванні кримінальним кодексом. У такому випадку вам знадобляться послуги приватного детектива.
Послуги приватного детектива користуються попитом не тільки у приватних осіб, але у підприємців. Скажімо, якщо треба перевірити контрагента, чи нового працівника, чи, бува, не заслали його конкуренти, або організувати таку важливу нині комп`ютерну безпеку підприємства, чи виявити, хто «злив» важливі документи компанії.
А для приватних осіб – не менш тонка, але значно більш психологічна. Адже ідеться і про з`ясування подробиць приватного життя, коли, скажімо, мова про пошуки доказів подружньої зради. І про пошуки зниклої людини. До речі, багато приватних детективів саме на цьому і спеціалізуються. І тут може ітися і про зникнення «важкого» підлітка, і наркозалежного, і боржника… Також, із поширенням знайомств в Інтернеті дуже затребуваною стала послуга із перевірки біографії нареченого чи нареченої.
Звісно, фах приватного детектива дуже романтизований завдяки літературі та кіно. Проте, здебільшого, видовищних погонь і театральних затримань у роботі «живого» детектива дуже мало, якщо немає зовсім. Натомість є вміння збирати та аналізувати інформацію, як з відкритих, так і утаємничених джерел, спілкування з величезною кількістю людей та відмінне знання законодавчої бази. Як правило, приватними детективами працюють колишні працівники правоохоронних органів. Є і свої мінуси – адже приватний детектив не має права на носіння вогнепальної зброї.
Будьте чемні