Фото з сайту "Ремарка"
Фото з сайту “Ремарка”

Прокурор Чигиринського району Володимир Кривенко, не погодившись із рішенням Чигиринського районного суду, яким було підтверджено законність передачі приміщення дошкільної установи «Калинка» на баланс КП «Благоустрій» для проектування реконструкції приміщення під житловий будинок, подав апеляційну скаргу до суду вищої інстанції.

Про це повідомляє “Ремарка“.

24 вересня відбулося засідання Київського апеляційного адміністративного суду, який при розгляді скарги зазначив, що «частиною 6 ст.16 Закону України «Про дошкільну освіту» визначено, що засновник (власник) державного чи комунального дошкільного навчального закладу не має права безпідставно ліквідувати його, зменшувати в ньому площу території, кількість груп, а також здавати в оренду приміщення (будівлі). Реорганізація або ліквідація діючих комунальних дошкільних навчальних закладів, а також дошкільних навчальних закладів, створених колишніми сільськогосподарськими колективними та державними господарствами, допускається лише за згодою територіальної громади (загальних зборів) села, селища, міста або на підставі результатів місцевого референдуму».

«Постанову Чигиринського районного суду Черкаської області від 6 вересня 2012 року скасувати та ухвалити нову постанову, якою позовні вимоги прокурора Чигиринського району Черкаської області задовольнити частково, – йдеться в постанові Київського апеляційного адмінсуду.

Визнати протиправним та скасувати рішення сесії Чигиринської міської ради № 17-28/VI від 28.03.2012 року «Про надання дозволу КП «Благоустрій» на проектування реконструкції приміщення дошкільної установи «Калинка» під житловий будинок за адресою: вул. Кірова, 89-А в м. Чигирин». В іншій частині позовних вимог відмовити».

Таким чином, приміщення дитсадка залишається на балансі КП «Благоустрій», яке відповідатиме за збереження приміщення. Реконструкцію під житло Київський апеляційний адміністративний суд заборонив.

Нагадаємо, на початку вересня чигиринці обурились через те, що будівля колишнього дитсадка “Калинка” занепадає: розбиті вікта, поросла бур’яном територія, відпочинок невідомих уночі в приміщенні зруйнованого закладу.

1 2 3 4

Скріншот постанови з сайту “Ремарка”

загрузка...

Автор статті

Один Коментар

  1. Валя
    Валя at | | Reply

    А чому прокуратура не вживає заходів для повернення з оренди приміщень дитсадків в Черкасах?

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.