Чи варто було анонсувати День вишиванки? – дискутували у Facebook директор департаменту охорони здоров’я виконкому Черкаської міської ради Олег Стадник та заступник директора департаменту організаційного забезпечення Юлія Крапива.
“На вулицях міста люди дивуються великій кількості містян у вишиванках. До мене підходило кілька чоловік і цікавились, що у місті за свято. Пояснюю щодо Дня вишиванки…
І стає сумно від того, що людей при відповідному анонсуванні й інформуванні було б набагато більше, бо дехто каже, що теж одягнув би, якби знав.
Сам зранку зайшов на офіційний сайт міської ради щоби пересвідчитись, чи вірно одягаюсь до роботи. Інформація про віночки є, про зустрічі міського голови є, а про вишиванки – нема… І лише, коли заходив до виконкому, видихнув з полегшенням – мер заходив у вишиванці…
Ну, думаю, слава Богу, в кінці дня напишуть, що сьогодні мер був у вишиванці, і всі люди здогадаються про красиве національне свято українських традицій – День вишиванки…” – пише Олег Стадник.

У свою чергу Юлія Крапива вважає, що свідомі українці не повинні звіряти кожну хвилину свого життя з офіційними сайтами в частині визначення самосвідомості.
“Якщо не спроможні організувати брендування міської ради і її працівників, то національні ідеї потрібно пропагувати. В цьому бачу важливу державницьку місію місцевого самоврядування… Бо керманичі приходять і йдуть, а Україна – понад усе…” – відповів Стадник.
Натомість директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталья Джуган вважає, що одягати вишиванку слід не під день, а під поклик душі.
Будьте чемні