_DSC0972

Учора в Черкаському драматичному театрі відбувся показ вистави-антиутопії  “Сканінг”. Як і обіцяла режисер-постановник Альона Снігурченко – абсолютно новий для нашого міста, інтигуючий кіберпанк.

_DSC0963
Перед показом резисер Альна Снігурченка розповіла глядачам про створення вистави

Глядачів намагались наблизити до атмосфери, що панувала на сцені, тож при вході чекав “житель” міста з майбутнього зі сканінгом. Після сканування всім роздали браслети “з майбутнього”.

Із перших хвилин вразили величезні металеві контрукції, моторошні звуки, світлові ефекти, навіть саме розміщення глядачів на сцені, а не в залі.

_DSC0979

Коротко про подієвість вистави: люди знаходяться у системі, яка їх контролює на рівні думок і почуттів. Імена  героїв символічні, наприклад, Доброспас.

Люди у Системі переконані, що живуть у вільній країні, працюючи 16 годин на добу, без вихідних, без часу на творчість, на почуття.

Щомісяця відбувається ротація жінок: вони переходять від чоловіка до чоловіка, не розуміючи, що з ними відбувається…  Після ототожнення  жінки із “зігрівальницею” сімейні пари почали усміхатися, деякі чоловіки казали: “Оце б нам так”.

_DSC0974

Вистава про майбутнє-минуле, спотворене суспільством, де природа пробивається через це спотворення.

Враження від вистави у глядачів були різні: хтось насміхався з дивакуватості показу, хтось пізнав глибину закладеного змісту та символізму, хтось здригався від моторошності звукового супроводу та темряви.

_DSC0980

Проте однозначно всі без винятку були здивовані, захоплені майстерностю акторів, феєричністю ефектів. Тож оплески звучали гучно та щиро, після вистави продовжилося жваве та емоційне обговорення.

_DSC0985

 

 

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.