Покрова-234x300

14 жовтня православний світ відзначає одне з найбільших християнських свят – Покрову Пресвятої Богородиці, або, як кажуть в народі, «Святу Покрови».

У цей день, віруючі просять у Матері Божої захисту та покровительства, заступництва від ворогів та недругів.

Особливе значення це свято має і сьогодні – Свята Покрова охороняє воїнів у битві, захищає від смерті.

У цей день в нашій державі відзначають і День українського козацтва. Для козаків свято Покрови було одним із найбільш значущих свят, козаками обирався новий отаман.

У свою чергу в цей день представники вітчизняних націонал-патріотичних сил відзначали створення УПА. Щорічно, патріоти влаштовують святкові марші на честь героїв, які воювали з окупантами, без вагань віддаючи життя за свою країну.

Але, варто нагадати любителям гучних парадів та феєричних маршів, що сьогодні Україна перебуває у стані війни. І якось не по собі стає, коли дивишся на ці свята, мимоволі згадуючи, що десь зовсім поруч, на буремному Сході гинуть наші вояки.

Тому, дуже не хотілося, щоб це свято використовували політики та громадські діячі для власного піару та паплюження опонентів. Бити себе в груди і кричати “я патріот” легко. А от, захищати свою країну зі зброєю в руках – це вже зовсім інша справа.

Дай Боже, щоб Покрова Пресвятої Богородиці оберігала славетний український народ не тільки від зовнішнього ворога, а й від продажних та брехливих політиків, які задля досягнення власних меркантильних інтересів готові жертвувати цілим народом.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.