10723432_773165829391701_707275335_n
Фото: Про все

Депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький несподівано завітав на прес-конференцію Тетяни Чорновол, де спочатку подарував їй гарний букет трояд, а потім зірвав спілкування громадської активістки із журналістами.

“Я вимушений публічно до тебе звернутися, Таню, бо вважаю тебе авторитетною людиною. Ви – маєте право балотуватися в народні депутати, а я, та багато інших людей, цього права не маю. Тому ми змушені закликати до бойкотування цих виборів. Нас лишили цього права, причому брутально. Діє корупційна схема, в якій залучені мафія, бандити, подонки, Адміністрація Президента. Також, свідомо чи ні, задіяні ви, бо є наразі партією влади. Я тебе прошу, будь ласка, донеси це питання. Це є злочинні дії. Навіть при Януковичу таке не робили.

Таню, вибач, будь ласка, я буду палити шини, бити яйця, рило всім негідникам, які заховалися за твоєю спиною. За спинами бійців та командирів. Повірте, може, вас використовують всліпу. Мене не турбує, що я не стану народним депутатом. Але мене принизили падлюки. Вибори вже брутально сфальшовані. На жаль, ситуація системно не змінилася. І задіяні в цьому люди із вашого оточення. І ці люди йдуть на твоїх плечах, трагедії твоєї сім’ї, до Верховної Ради. І я хочу, щоб ти це розуміла”, – закінчив своє емоційне звернення Микола Булатецький.

“ Ви знаєте, хто був їх ініціатором цих виборів. Які були запущені маніпуляції, коли придумали ці вибори. Спеціально вони були зроблені короткими. Це було зроблено для того, щоб корупціонери могли заплатити кошти та підкинути певних кандидатів. І щоб ми не мали часу оскаржити. Насправді ті речі, які були закладені в систему виборів, за ними не стояв “Народний фронт”. Я взагалі скажу, що вибори під час війни, це як бенкет під час чуми. Але якщо вони є, я не можу стояти осторонь. Ми не маємо морального права знищувати Україну. Зараз йде війна за державу. І я пішла заради неї у політику”, – відповіла Тетяна Чорновол.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.