_dsc0749(1)
Фото Дмитро Плахотнюк

У рамках туру на підтримку нового трилеру «Жорстоке небо» в Черкаси  завітав  український прозаїк Макс Кідрук. Презентація першого в Україні роману про українську авіацію відбулась у Черкаському художньому музеї.

Завдяки молодіжній громадській організації «Книжковий маестро», це вже третій приїзд Макса Кідрука до Черкас. Книголюби вже встигли познайомитися з відомим письменником-мандрівником, який у свої 30 років відвідав 31 країну, побувавши на всіх континентах, окрім Австралії та Антарктиди на презентаціях його трилерів «Бот» та «Твердиня».

_dsc0736(1)
Фото Дмитро Плахотнюк
_dsc0741(1)
Фото Дмитро Плахотнюк

Макс розповів, що вперше головним героєм його книги є жінка. Основною сюжетною лінією «Жорстокого неба» виступає авіакатастрофа на літаку українського виробництва. У офіційному трейлері до книги використані аудіозаписи із “чорних скриньок” літаків, які потрапили в авіакатастрофу. За освітою інженер-енергетик Кідрук  пояснив, чому літаки літають і чому вони все ж падають.

_dsc0752(1)
Фото Дмитро Плахотнюк
_dsc0745(1)
Фото Дмитро Плахотнюк

На питання, що далі, автор 14 книг відповів, що пише публіцистичну книгу про Україну на замовлення польського видавництва. Крім того, письменник до весни планує закінчити новий роман. Після чого візьметься писати художню драматичну книгу про події, які струснули країну протягом цієї зими.

_dsc0755(1)
Фото Дмитро Плахотнюк
загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.