ок
Фото: Маріанни Немченко

Сьогодні на прес-конференсі директор Єдиного центру допомоги армії Оксана Циганок наголосила на тому, що війна не закінчилась, наші бійці в зоні АТО потребують допомоги. Особливо зараз, коли навулиці стає все холодніше.

“Незважаючи на перемир’я,  ситуація на Сході загострилася, наших хлопців обстрілюють, особливо в Щасті, Дебальцево, Донецьку”, – говорить Оксана Циганок.

За її словами, хлопці в основному забезпечені їжею, теплими речами. На сьогодні не вистачає техніки, оптичної зброї, деже просять автомобілі. Але є великі проблеми із розмитненням, хоч уряд і обіцяв техку для АТО пропускати без розмитнення.

“Одного разу з нас навіть вимагали хабар 400 доларів за розмитнення, – скаржиться Оксана Циганок.

– Одного разу дзвонить мені мама черкащанина, якого мають забрати в АТО. Наче ж і готують їх серйозно, але немає ніякого захисту, лише форма і взуття. Звичайно, ми допомогли із бронежелетом та іншим орядженням, але скільки ще таких хлопців, яким немає кому допомогти”.

св
Фото: Маріанни Немченко

Єдиний центр допомоги армії отримує кошти не лише від українців, а й з-за кордону. Не залишають осторонь і священнослужителі греко-католицької церкви.

 

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.