s3582

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося підписання угод про науково-освітню та ділову співпрацю між університетом та навчальними закладами міста і області, – повідомляють на сайті університету. 

Універчитет буде співпрацювати із Черкаським медичним коледжем ( директор – кандидат медичних наук, Заслужений лікар України І.Я. Губенко), Чигиринським економіко-правовим коледжем (директор – Поліщук Ю.А.), черкаським Колегіумом «Берегиня» (директор – Титаренко В.А.), Черкаською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Черкаської міської ради (директор – Кравченко І.С.), Черкаським відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» (керівник – Скіц С.М.).

Відкриваючи захід, який відкриває серію зустрічей по розширенню співпраці університету з навчальними закладами Черкащини, в.о. ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького О.В. Черевко зазначив, що новий закон про вищу освіту створює умови, в яких на перший план виходить тема перспективи і здорової конкуренції, а науковість має давати поштовх інноваційному розвитку.

Керівники закладів, з якими підписано угоди, висловили сподівання, що співпраця буде плідною і довготривалою.

Члени учнівського самоврядування колегіуму «Берегиня», вручаючи колективу університету запашний коровай, передали вдячність за довіру і зауважили, що приємно вручати коровай тим, хто виплекав прекрасних вчителів, що працюють в колегіумі.

Директор ЗОШ № 6 Кравченко І.С. зазначила, що співпраця прискорить спільний крок до створення у Черкасах навчального закладу нового типу – козацького ліцею.

С.М. Скіц озвучив думку про те, що співпраця буде корисною для студентів правових спеціальностей університету, оскільки Асоціація адвокатів пропонуватиме кращим студентам стажування у провідних юридичних закладах.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.