Член ОВК № 197 Євген Касіч-Пилипенко (партія ВО «Батьківщина) учора на прес-конференції за участі представників ВО «Батьківщина» та Координаційної ради Сил Майдану агітував проти кандидата в депутати по цьому округу Леоніда Даценка. Зауважимо, що це є порушення Закону «Про вибори народних депутатів».

Зокрема, Євген Касіч-Пилипенко розповів про те, що Даценко маніпулює виборцями, розповідаючи про те, що він не сам пішов з партії, а вона його зрадила: «З його боку була зрада цієї політичної сили… У місті Канів та Канівському районі він веде політичну гру, що його начебто виключили з партії ВО «Батьківщина». Але реєстрація Даценка на сайті ЦВК пройшла раніше, ніж пройшов з’їзд партії і він пішов туди самовисуванцем», – зазначив Є. Касіч-Пилипенко. Проте зазначимо, що з’їзд партії ВО «Батьківщина» пройшов 14 вересня, а Леонід Даценко на сайті ЦВК зареєстрований 15 вересня.

Подібні дії Є. Касіч-Пилипенка  можна розцінювати, як спонукання виборців не голосувати за певного кандидата. Так, згідно ст.74, ч.1, п.1: «Участь у передвиборчій агітації забороняється: членам виборчих комісій протягом строку їх повноважень у відповідних виборчих комісіях».

Сам Леонід Даценко свій вихід з партії ще раніше прокоментував ОПОРІ так«Я написав заяву після того, як з’їзд «Батьківщини» мене не висунув по округу, який ми з виборцями двічі виграли в олігарха Губського в 2012 році і в Тулуба у 2013 році. Якщо партія вважає, що я недостойний народний депутат, то я не маю права залишатись в партії надалі».

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.