20000003486Відбувся тендер на придбання біо-котла для котельні по вулиці Менделєєва,5. Ця котельня забезпечує теплом і гарячою водою низку лікувальних закладів у мікрорайоні «Соснівка» – обласну лікарню з поліклінікою, онкодиспансер, дитячий санаторій, кардіологічний центр та житлові будинки, які розташовані в мікрорайоні, – пише “Діловий регіон”.

Ініціатива придбати ще один біо-котел належить міському голові Черкас Сергію Одаричу. Тому були внесені зміни до міського бюджету, щоб можна було придбати таке обладнання. На котельні по вул.Менделєєва кілька років тому встановили біо-котел, що працює на залишках деревини. За цей час він уже окупив інвестиції, вкладені в його придбання,- інформують у прес-службі мерії.

Як розповів голова комітету з конкурсних торгів КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Сергій Розумець, на тендер надійшли пропозиції від трьох учасників –ТОВ «Котлозавод Крігер» (м. Житомир), ТОВ «Етікон» (Житомирська область) та ТОВ «УкрЕлектрПромКомплект» (Харківська область). Зокрема ТОВ «Котлозавод Крігер» запропонував котел за 5,3 млн. грн., «Етікон» – за 7,1 млн., ТОВ «УкрЕлектрПромКомплект» – за 6,2 млн.

Тендерний комітет наразі ретельно розглядає подані цінові пропозиції, документацію та відповідність технічним вимогам. Після цього відбудеться ще кілька засідань комітету, і найближчим часом буде оголошено переможця.

За словами фахівців, на монтаж нового котла знадобиться більше двох місяців – для нього в котельній підготовано відповідне місце. Встановлюватимуть котел власними силами – кваліфікація дозволяє.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.