1380757_310789809128181_4964787662408796718_n

Комунальне підприємство «Черкасиелектротранс» Черкаської міської ради» та територіальна громада має надію отримати в подарунок від  ПАТ “АЗОТ” нові тролейбуси, що значно підвищить рівень пасажирських перевезень у Черкасах. Цю інформацію повідомили на сторінці  підприємства у Фейсбуці.

“Станом на 22.10.2014 року комунальне підприємство «Черкасиелектротранс» Черкаської міської ради» та ПАТ «Азот» заключили договір на виконання профілактичних робіт із підготовки цих тролейбусів до державного технічного огляду, без якого неможлива їх реєстрація та, як наслідок, експлуатація на маршрутах міста.
Крім того, без відповідної реєстрації нових тролейбусів неможливе страхування цивільно-правової відповідальності, яке вимагається Правилами дорожнього руху України.

Наразі комунальне підприємство «Черкасиелектротранс» Черкаської міської ради» до вирішення організаційно правових питань за участю депутатів Черкаської міської ради та власника тролейбусів ПАТ «Азот» із введення в експлуатацію 15 нових тролейбусів не приступало з причини відсутності права на їхню власність чи інших форм володіння ними”.

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.