«Безпрецедентною» назвали співпрацю міської влади Черкас та ГК «Ukravit» у втіленні соціальних проектів представники влади інших міст України, делегація яких відвідала Черкаси у рамках всеукраїнської програми «Маршрути успіху». Побувавши на виробничих потужностях лідера вітчизняного ринку агрохімікатів, очільники інших міст визнали: аналогів такого симбіозу влади і бізнесу задля розвитку громади у них немає.

Делегація міських голів, їх заступників, директорів та фахівців департаментів, управлінь економіки з різних міст України, на чолі із заступником міського голови Черкас Романом Буданцевим, відвідала підприємство «Фабрика агрохімікатів» (складову ГК «Ukravit»), де виробляються засоби захисту рослин та мікродобрива, що вирушають звідси в Україну, Грузію, Молдову.

Від керівника  «Фабрики агрохімікатів» Володимира Ільченка делегати дізналися, що підприємство випускає до 7 тисяч тон агрохімікатів більш, ніж 140 різновидів. А у перспективі – планує повну заміну  іноземних аналогів українською продукцією. Очільників українських міст вразила не лише динаміка розширення виробничих потужностей компанії (повсюди вирувало будівництво нових виробничих цехів),  але й динаміка працевлаштування компанією черкащан – і те, як вона відшуковує  талановиті кадри, навіть повертаючи їх з-за кордону працювати в Україну.

Про це розповів власник ГК «Ukravit» Віталій Ільченко, що провів гостям екскурсію до надсучасної лабораторії, що допомагає підприємству забезпечувати європейську якість продукції. І саме у цих корпусах, за словами Віталія Ільченка, буде розташовано науково-дослідницький центр, створений спільними зусиллями українських та швейцарських науковців. Тут працюватимуть над  забезпечення аграріїв новітніми технологічними продуктами та проводитимуть дослідження ґрунтів, деякі з яких сьогодні можливо здійснити лише за кордоном.   

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.