8fff3ab5f903c5f96d44087823566b11

У Черкаській виправній колонії №62 протягом двох днів попереджено дві спроби доставки заборонених предметів, – пише “Прочерк”

93be08e876382fddbc7aa40aa0b45e74
Так, 20 жовтня на транспортному КПП колонії особовий склад варти під час догляду автомобіля марки «ДАФ», який завозив на об’єкт під охороною картоплю, в кабіні водія виявили та вилучили пластикову пляшку з-під мінеральної води, у якій був літр рідини на спиртовій основі.

Наступного дня, 21 жовтня, завдяки відпрацьованій взаємодії між черговою вартою відділу охорони та черговою зміною відділу нагляду і безпеки під час обстеження 15 і 50-ї метрової смуги ділянки периметру №5 внутрішньої забороненої зони, попереджена спроба потрапляння до засуджених шляхом перекидання 3 мобільних телефонів.

За цими фактами складено відповідні матеріали та разом із речовими доказами передані до Придніпровського райвідділу м. Черкаси для ухвалення рішення відповідно до вимог чинного законодавства, зазначає начальник відділу охорони, режиму, нагляду та безпеки управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області Дмитро Тараненко.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.