Черкащани, які здійснюють підпільне виробництво у непристосованих місцях, надають різного роду послуги без державної реєстрації, продають контрабандну й фальсифіковану продукцію, «підприємці» що отримують інші крім перелічених,  незаконні доходи і ухиляються від сплати податків мають тиждень на узаконення та реєстрацію підприємницької діяльності, постановку на облік в державних податкових інспекціях та сплату податків і зборів у розмірах і в порядку, передбачених чинним законодавством. Про це ще на початку жовтня повідомив начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області Володимир Коломієць.

З 1 листопада 2014 року головне управління розпочинає тотальні перевірки з припинення незаконної діяльності на території області.

«Це запит суспільства. Люди зробили вибір на користь європейських норм роботи й життя і більше не сприймають брехні та ухиляння. Зараз платники більш законослухняні і відповідальні, ніж раніше. Але водночас вони і вимагають від інших такого ж ставлення до ведення бізнесу та сплати податків і рівної відповідальності за долю країни, за нашу спільну долю. Чесні платники, які своєчасно сплачують податки, комунальні платежі, отримують спеціальні дозволи і ліцензії для роботи не бажають миритися з тими, хто працює незаконно і переймається тільки за власну кишеню. Вони вимагають від нас навести порядок», – сказав Коломієць.

Працівники фіскальної служби області уже декілька місяців проводять масштабну роботу з детінізації економіки регіону у тісній співпраці з підприємцями та громадськими підприємницькими організаціями. І є результати. Водночас є і ряд проблемних питань. Серед порушників трапляються люди, які силою різних обставин потрапили у скрутну ситуацію і не мають достатніх ресурсів, щоб одразу перебудувати свою діяльність. Проводяться бесіди, визначаються заходи щодо усунення порушень і виправлення становища та встановлюється конкретний термін.

Наразі є запити журналістів ЗМІ про участь у перевірках, які відбудуться опісля оголошеного фіскальними органами «місячника сумлінності».

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.