У понеділок, 20 жовтня, у всіх дитсадках та школах  розпочнеться опалювальний сезон. Відповідне рішення прийняв сьогодні виконавчий комітет Черкаської міської ради, враховуючи звернення департаменту освіти та гуманітарної політики щодо необхідності подачі тепла до освітніх закладів міста, – повідомляє офіційний портал міської ради.

Нагадаємо, що з 7 жовтня у Черкасах вже підключені до тепла всі лікарні та пологові будинки.

Міська влада та теплопостачальні підприємства міста готові оперативно подати тепло до установ освітнього спрямування, а також решти міста. Проведені усі ремонтні роботи на котельнях, відремонтовані аварійні ділянки теплотрас. Проблема в одному – на початок опалювального сезону потрібен дозвіл від Кабінету Міністрів.

Загалом опалювальний сезон у житлових будинках міста розпочнеться, ймовірно, лише з 1 листопада. Про це днями проінформувало Міністерство регіонального будівництва. Або за умови різкого падіння температури.

На відміну від минулих років цьогоріч початок опалювального сезону в місті потрібно погоджувати з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Міністерством енергетики та вугільної промисловості.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.