З 18 серпня мисливці можуть вирушати на полювання на пернату дичину. Фото прес-служби Черкаської облдержадміністрації.

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб 17 серпня підписав розпорядження про відкриття 18 серпня нового мисливського сезону на Черкащині.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Розпочинається сезон полювання з 12-ї години 18 серпня, дні полювання: субота, неділя.

Згідно із повідомленням, губернатор підписав розпорядження у відповідь на звернення мисливців та зважаючи на сприятливі погодні умови, які прогнозує Гідрометцентр, і враховуючи висновки фахівців, про можливість відкриття сезону полювання.

«Відповідно до ст.6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини третьої ст. 8, 19 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання», враховуючи допустимий рівень пожежної безпеки в області забезпечити в установленому порядку відкриття з 18 серпня поточного року на всій території області полювання на пернату дичину», – зазначено у розпорядженні.

Раніше близько 100 осіб – представників мисливців Черкащини – звернулися до голови облдержадміністрації з проханням переглянути своє розпорядження про перенесення початку полювання на пернату дичину та посприяти у швидшому відкритті нового сезону полювання.

За словами голови президії Черкаської міськради УТМР Олега Кравцова, мисливці УТМР відповідально готуються до нового сезону полювання, для них це справжнє свято. Крім того, організація власним коштом виконує державне замовлення з охорони та відтворення мисливських угідь.

Оперативно відреагувавши на прохання мисливців, очільник області проаналізував позицію провідних експертів з цього питання. Як вважає керівник обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Кошин, облдержадміністрація у своїх діях керувалася рекомендаціями МНС, УМВС і Кабміну.

«У зв’язку із високим 5-им рівнем пожежної небезпеки, клас якої визначає гідрометеоцентр, та на прохання МНС, УМВС, розпорядженням облдержадміністрації від 10 серпня було встановлено заборону виходити на полювання до 25 серпня, – зазначив Юрій Кошин. – В даний час температурний режим знизився, тому можливо переглянути таке рішення».

З такою думкою погоджується і начальник управління Міністерства надзвичайних ситуацій в Черкаській області, генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь, який стверджує, що лише зараз, коли Гідрометцентр дає сприятливі погодні прогнози, можна відкривати сезон полювання-2012.

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.